7 akčních kroků pro firmu v době karantény

V roce 1997 mi povodně odplavily původní byznys založený na zaměstnancích, leasingu, pronájmu kanceláří, zkrátka spojený s vysokými fixními náklady. To jsou náklady které prostě platit musíte, i když nic nevyděláváte. Naštěstí jsem v té době už rok paralelně budoval základy toho, co je dnes INT.  Tedy online byznys bez nebo jen s minimálními fixními náklady. O deset let později jsme danili 10 milionů zisku.

Změna se neptá, jestli o ni stojíme, ale jestli se dokážeme změnit. Je jasné, že po konci karantény to budou mít staré distribuční modely v téhle soutěží ještě o hodně těžší.

Nabízím vám svoje zkušenosti s transformací vaší firmy na firmu bez zbytečných nákladů. Pojďme společně probrat, co z vašeho portfolia služeb a produktů je možné nabídnout a doručit online nebo kurýrem, hned teď, bez kamenných prodejen, kanceláří a všeho toho, co vás dnes táhne ke dnu.

Připravme se společně na změny, které nemůžeme předpokládat. Základem úspěchu rozhodně není dělat nic, ale dělat něco a to něco dělat správně. Jak tedy můžeme využít čas karantény?

Nabízíme vám 45minut zdarma diagnostiky po telefonu nebo Skype.

Vyberte si svůj čas, vyplňte úvodní formulář a pojďme na to!

btn-termin

Změna se neptá, jestli o ni stojíme.