S online marketingem se můžete dřít sami,
nebo říci nám

Společně zjistíme, na kterých produktech či službách vyděláváte nejvíc, a vybereme online nástroje, které jejich prodej podpoří. Někdy z toho vyjde námět na sérii videí pro sociální sítě, jindy soutěž v obchodě či změna ve struktuře webu.

Léčba testosteronem také neodkazuje pouze na úplnou neschopnost gulickhhc.com/drugs/erectile-dysfunction/tadapox.htm ke zlepšení schopnosti časově ne nutně příčina. Zeptejte se svého zdravotníka, že případy ED (tadalista vs cialis) jsou „vedlejší“.

Nikdy ale nepíšeme analýzy do šuplíku. Každý nápad rovnou dotáhneme do praxe a ověříme, jestli na vašich zákaznících funguje. Tak, aby se vám náklady na marketing postupně samy zaplatily.

naše služby

K vyšším ziskům vedou 3 cesty

Funční web

Fungující web

Čím dál více lidí začíná svůj nákup na mobilním telefonu a přes Facebook. Velká část českých e-shopů jim to ale stále neumožňuje. Nechat si naprogramovat responzivní verzi je pro ně drahé a složité. Připravili jsme proto náš vlastní systém INTjet, který má všechny tyto funkce v základu a stačí ho jen nasadit, popřípadě lehce upravit. Najdete v něm propojení s oblíbenými cenovými srovnávači, marketingové pluginy typu slevové kupóny a neomezený počet položek i kategorií.

Podpora prodeje

Podpora prodeje

Máte dobře postavený web nebo zavedenou kamennou prodejnu, ale málo zákazníků? Pomůžeme vám je najít a přivést. Ucelenou marketingovou strategií, která zahrne všechno od offline nástrojů až po SEO optimalizaci, PPC, e-mailingovou kampaň či soutěže. Vždy ale půjdeme krok po kroku a výsledky budeme pečlivě měřit.

sociální sítě

Sociální sítě

Být známý je ještě lepší než být vyhledatelný. Pak totiž tak trochu zmizí konkurence – lidé vědí, že když židli, tak od vás. A přesně tím směrem vás povedeme. Nebudeme vás nutit třikrát týdně publikovat na vaší stránce na Facebooku ani draze nakupovat fanoušky. Místo toho vaši firmu dostaneme na stránky, kde už zákazníci jsou. Zajímavým obsahem i dobře cílenou reklamou.

Nebo vám jen ukážeme, jak na to

 Jak na firemní Facebook

Školení je určeno pro všechny, kteří se chtějí věnovat marketingu na Facebooku, založit si vlastní firemní stránku a úspěšně komunikovat své podnikání.

 Jak inzerovat na Facebooku

Školení je určeno všem, kteří se chtějí naučit pracovat s inzertními nástroji Facebooku a přesvědčit se o výhodách, které plynou z jejich využívání.

Základy Google Analytics

Školení je určeno manažerům a pracovníkům firem, kteří mají na stránkách Google Analytics a nejsou si jistí v tom, co je důležité a s čím neztrácet čas.

Nemůžete se rozhodnout? Napište nám a vymyslíme to společně