„Facebooku ani PPC moc nerozumím, a přitom tak fakt prodávám“, říkají naši klienti

Od roku 1998 jsme dokončili jistě přes tisíc zakázek menšího nebo většího rozsahu. Od malých webů až po kompletní marketingové kampaně.

S firmou INT jsme spolupracovali rok. Připravili pro nás kampaně na FB, Seznamu i Googlu a o vše se nám perfektně postarali. I když jsme měli velmi složité eshopové řešení a nebylo to vůbec jednoduché, poprali se s tím na jedničku a vyšli nám vždy vstříc. A mají díky tomu podíl na tom, že se Colop v roce 2019 poprvé stal jedničkou na českém trhu v prodeji samobarvících razítek.Je to velký milník pro naší českou pobočku a jsme rádi, že jsme si právě INT v čele s Milanem a Liborem vybrali. Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků jako jsme my.

COLOP CZ, s.r.o.Nikolas Pátek

Nábytek ENOMgr. Zuzana Novotná - Jednatel firmy NÁBYTEK-ENO, s.r.o.

Spolupráce s firmou INT, s.r.o. funguje již od roku 2007 a s výsledky jsme po celou dobu velmi spokojeni. V současné době se nám starají o PPC kampaně, propagaci v sociálních sítím a e-mail marketing. Ve spolupráci s firmou INT, s.r.o. zastoupenou panem Vojtovičem a Nachtigalem máme spolehlivého partnera, kterého bychom doporučili každému, který chce profesionální práci v oblasti on-line marketingu.

Kancelářské židle (kancelarskezidle.com)Martina Bělocká - vedoucí obchodního oddělení Mercury Star s.r.o.

S firmou INT, hlavně s Liborem Čížkem, spolupracuji řadu let. Pro Libora bylo náročné mě přesvědčit k investování peněz do komunikace na sociálních sítí. Tento směr se nakonec velmi vyplatil a lituji, že jsem s tím nezačal dříve. S kluky z INT je to tak celou dobu, otevírají mi oči a ukazují směr, kdy bych já ve stejné situaci stagnoval. Má smysl spolupracovat s firmou jako je INT. Sám bych se propagaci nemohl věnovat na plno a jeden zaměstnanec na marketing neumí stoprocentně vše.

Výživa pro fitnessJirka Božek - majitel www.vyziva-pro-fitness.cz a božských oříšků.

Nedovedla jsem si vůbec představit, že bychom na Facebooku mohli oslovovat budoucí zákazníky. Nakonec jsme do toho šli a dnes prostřednictvím sociálních sítí pravidelně oslovujeme naše budoucí zákazníky. Jsem překvapená, jak dobře to funguje. Díky firmě INT, která nám ukázala cestu, jak marketingově tento kanál využívat, získáváme prostřednictvím Facebooku spoustu poptávek, které se nám také ve velké míře daří realizovat.

REMI ART ERBES s r.oIvana Erbesová

Když jsme s INT a Milanem Třískou v roce 2012 začínali, moc jsme nevěděli, co si pod pojmem sociální sítě máme představit, ale věděli jsme, že je to trend. Za tu dobu se náš Facebook vypracoval pod jejich vedením na živý nástroj plný fotek a života i díky návštěvnické soutěži, kterou pro nás včetně zajištění sponzorské ceny INT organizuje.
Spolupráce s INT je vždy založena na kreativitě, vážíme si toho, že sami chodí s nápady.

ABF, a.s.Ing. arch. Maria Wohlrabová , ředitelka OT Bydlení

…and please thank all the people that worked on my website. Please tell them they did an awesome job, and so quickly;) See, nomore changes, perfection was reached, its a true miracle!

Interior designer CanadaElle de Fayard

Na základě osobního doporučení jsem se rozhodla zadat tvorbu mého e-shopu firmě INT s.r.o. Spolupráce byla vysoce profesionální a příjemná. Také rady, tipy a nápady ohledně propagace na FB stránkách a jiných sociálních sítích jsou úžasné a funkční. V dnešní době, po 5 týdnech od spuštění e-shopu online, jsem na měsíčním obratu, který jsem očekávala až koncem roku 2014.

Pro botyDana Bister

Naši klienti – současní i minulí…

Hotel International
Hotel International Brno
marketing, sociální sítě, webdesign, PPC
Kancelářské židle
Mercury Star
marketing, sociální sítě, PPC
Svářečky – obchod
marketing, sociální sítě, PPC, CRO
Nábytek ENO
Nábytek ENO
marketing, SEO, webdesign, PPC
SEPOS
Dveře SEPOS
marketing, webdesign
Výživa pro fitness
Výživa pro fitness
marketing, sociální sítě, SEO, PPC, CRO, webdesign
Decoland
Decoland s.r.o.
marketing,sociální sítě
Cyklošvec
Cyklošvec
marketing, SEO, webdesign, PPC
wENZEL
Wenzel spol. s r.o.
webdesign
RALI Decor, s.r.o.
sociální sítě, SEO, webdesign
Pražák
Eurookna Pražák
marketing, SEO, webdesign
M-KUPR s.r.o.
marketing, SEO, webdesign
MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.
marketing, PPC, sociální sítě, webdesign
Sporthotel Zátoň
Sporthotel ZÁTOŇ
sociální sítě, webdesign
LD Seating
LD SEATING s.r.o.
marketing, sociální sítě
Trachea
TRACHEA
marketing, sociální sítě
SVĚT OKEN
FULGUR
MOBILE
ABF