Vyzrajte na vánoční reklamní kampaně!

5 tajných tipů, jak zkrotíte vánoční trh a získáte z něj maximum

Nedějte chyby, které jsme už udělali za vás!

Vánoce na krku, a tak i na Facebooku roste poptávka po inzerci. Ale reklamní prostor pro reklamu je pořád stejný. Co to znamená? Ceny inzerce rostou i na dvojnásobek obvyklých cen. Dvojnásobek ceny za inzerci? To může být rozdíl mezi ziskem a ztrátou z prodeje v tom nejdůležitějším prodejním období celého roku.

My v INT už víme, jak ceny zkrotit. Honza Podloucký to sepsal v pěti krocích a vy to od nás můžete klidně opsat. Teď už totiž není čas něco se učit a zkoušet, každý omyl stojí peníze. A velké peníze. A navíc, vaše peníze.

Je to jen pět kroků, ale je za tím už skoro deset let našich kampaní a stovky vánočních reklam. Některé byly úspěšné a jiné neúspěšné. Za úspěšné nás klienti pochválili. Z těch neúspěšných jsme se poučili a postupy zdokonalili. A vy teď už nemusíte opakovat ty chyby, které my už máme za sebou.

Zásady reklamy jsou i o Vánocích úplně jednoduché a kdo se jich drží, může porazit i hodně velkého obra.
Ty zásady jsme shrnuli do pěti krátkých bodů, které si můžete stáhnout v jednoduchém PDF.

No a pak se pustíte do nastavování, zkoušení a pilování. Kdo to umí s Facebookovou reklamou, tomu Facebook sype.

A teď si představte, že o Vánocích, v tomhle nejdůležitějším období v roce, kdy je každá ruka potřeba, máte na své straně někoho, kdo má všechny tyhle zásady v malíku.

Že se můžete naplno soustředit na obsluhu zákazníků, expedici zboží. Prostě na to, co vás baví a co naplní vaši peněženku. Hezká představa? Máte zájem, abychom to celé nastavili za vás a včas?

Napište nám své přání a nijak to neodkládejte, za chvíli už bude pozdě 😉

Ano, chci pomoci s nastavením vánočních kampaní!

Vyplňte prosím pole označené *
Jméno a příjmení *
Telefon: *
Vaše firma
Váš e-mail: *
Adresa webu
Zpráva pro nás: