Eshoppere, neseď v koutě, tyhle Vánoce budou jiné!

První „Covidí“ Vánoce přinesou brutální tlak na eshopy. Tržby raketově vyskočí…ale jak komu.

To, že máte e-shop, ještě neznamená, že si na vánočním trhu urvete svůj podíl. „Velká pětka“ českých e-shopů má dost síly na to, aby si přivlastnila přes 90 % trhu. Je jen na vás, co si z toho trhu odnesete vy. Bez propagace a přesného, chytrého cílení to nepůjde, to mi věřte.

Poptávka po inzerci logicky poroste. Reklamní prostor pro reklamu ale není nafukovací. Co to znamená? Že ceny inzerce porostou i na dvojnásobek těch obvyklých. A dvojnásobek ceny za inzerci může znamenat rozdíl mezi ziskem a ztrátou z prodeje v tom nejdůležitějším prodejním období celého roku.

My v INT už víme, jak ceny zkrotit. Sepsali jsme to v šesti krocích a přidali sedmý jako bonus. Vy to od nás můžete klidně opsat. Teď už totiž není čas něco se učit a zkoušet, každý omyl stojí peníze. Velké peníze, a navíc ty Vaše.

Je to jen sedm kroků, ale je za tím už deset let (ano, deset let!) našich Facebook kampaní a stovky vánočních reklam. Některé byly úspěšné a jiné neúspěšné. Za úspěšné nás klienti pochválili. Z těch neúspěšných jsme se poučili a postupy zdokonalili. Jsou v tom, i naše zkušenosti z reklamy v tomto posledním, covidovém roce. Naučil nás, jak správně využít Facebook v marketingovém mixu, vyladili jsme naši INT pumpu na zákazníky. Chytrá reklama, marketing. A Vy teď už nemusíte opakovat stejné chyby, které jsme my už udělali za Vás.

Ty zásady jsme shrnuli do krátkého PDF, které si můžete stáhnout tady

No a pak se pustíte do nastavování, zkoušení a pilování. Kdo to umí s Facebookovou reklamou, remarketingem a emailingem, tomu naše strategie nasype. Skutečně nasype, protože náklady na získání zákazníka jsou v ní nižší, než je obvyklé.

„A kde na to mám vzít čas, Milane?“

ŠANCE! Nemáme zase nekonečně mnoho prostoru, ale pár zapáleným klientům, takovým, co vstávají a lehají s vlastním eshopem, pomoci ještě můžeme. A Vy se můžete naplno soustředit na obsluhu zákazníků, expedici zboží a procesy, které máte v malíku zase Vy. Prostě na to, co Vás baví a co naplní Vaši peněženku.

Hezká představa? Máte zájem, abychom to celé nastavili a řídili za Vás a včas? Napište nám své přání a nijak to neodkládejte, za chvíli už bude pozdě.

Ano, chci pomoci s nastavením vánočních kampaní!

Vyplňte prosím pole označené *
Jméno a příjmení *
Telefon: *
Vaše firma
Váš e-mail: *
Adresa webu
Zpráva pro nás: