Kolik návštěvníků přitáhne „Podzimní favorit?“

Autor: 23.9.2013 Pracujeme

V návštěvnické hře Podzimní Favorit je přihlášeno se svými exponáty 31 vystavovatelů a hraje se o poukaz na zakázkový nábytek v ceně 50 000,-Kč

Pro podzimní skupinu veletrhů o bydlení For Interior, For Present&Decor a For Gastro &Hotel, konané ve dnech 26. – 29. září 2013 připravila skupina ABF stejně jako loni společnou hru Podzimní favorit, do níž se zapojuje 31 předních vystavovatelů. Pravidla hry jsou jednoduchá – úspěšný účastník z řad návštěvníků na anketním lístku zaškrtne libovolný počet z nabídky přihlášených exponátů, které mu připadají nejvíc „sexy“ a tipne si správnou odpověď na jednu společnou otázku. Ten, kdo se trefí nejblíže správné odpovědi, získá hlavní cenu hry, poukaz na koupelnový nábytek na míru z kolekce české firmy Dřevojas dle vlastního výběru v ceně 50 000,- Kč.

Pro INT, s.r.o., organizátora „Favorita“ je spolupráce s výstavní správou ABF příležitostí přenést možnosti využití synergie sociálních sítí do prostředí, kde dosud minimálně u nás není zatím příliš využito, a to s plným využitím pravidel guerilla marketingu, který jako organizace INT vyznává.

Diskuse a informace na výstavním profilu ABF bydlení zatahuje do hry Facebookové fanoušky, tedy lidi komunikativní, společenské, kteří se o dobrou informací rádi podělí se svými známými, což je podstata WOM, nejúspěšnější formy reklamy současnosti, tedy sdělení od úst k ústům. „Nyní, v horkém týdnu před výstavou, oslovujeme pomocí Facebooku výstavy přes 300 000 lidí z celé ČR a z toho vice jak 200 000 lidí z Prahy a okolí, kam cílí naše hlavní komunikační strategie,“ říká Milan Tříska, jednatel společnosti INT a přidává jednu perličku: „Pokud se obecně tvrdí, že Facebook je záležitost pro děti, tak naše aktivita zasahuje z 80% uživatele ve věku nad 24 let, z 58% uživatele nad 35 let a z 3,2%, tedy více jak 10.000 našich adresátů jsou lidé nad 65 let věku a všichni jsou aktivní uživatelé Facebooku.“ Anketní lístek hry Podzimní favorit zároveň slouží jako důležitý zdroj sociologických dat o stavu trhu s nábytkem a spotřebitelského vnímání jeho pozice v ČR.

INT, s.r.o. je marketingová a konzultantská firma, která poskytuje své služby aktuálně vice než třem stovkám českých firem. Patří k nejstarším firmám českého Internetu. Specializuje se na inovace a guerilla marketingové nástroje komunikace, především v oblasti nábytku, zařizování interiérů a životního stylu. Provozuje Media House INT, komplexní nástroj pro internetovou komunikaci malých a středních firem: mediahouse.int-cz.com

Kontakt : Milan Tříska, 602 235 437 , m.triska@int-cz.com , www.int-cz.com , mediahouse.int-cz.com, facebook.com/int.cz

MilanTriska

MilanTriska

Dejte nám 5 minut měsíčně
Trendy, průzkumy a vychytávky

Žádný spam, jen praktické informace. A nikomu jinému váš e-mail nedáme - slibujeme...

Ctíme soukromí, s maily neobchodujeme a víme, co je ochrana osobních údajů