Nový web s redakčním systémem za pár minut

Autor: 19.8.2015 Publikujeme

Spravujete www stránky? Chystáte nový eshop? A chcete si vyzkoušet světově nejoblíbenější redakční systémy pro Vaše projekty, jako je WordPress, Joomla nebo Prestashop?

Máte však obavu, že nezvládnete kompletní instalaci?

Tahle nabídka nám přišla zajímavá pro ten typ klientů, pro které děláme nejčastěji, a proto o ní píšeme. Nově má totiž každý možnost využít zdarma jednoduchou instalaci vybraného systému díky CZECHIA Apps. Nemusíte řešit, jaký vybrat hosting, jaké zvolit nastavení serveru či jak správně napojit MySQL databázi. Odborníci z přední hostingové firmy ZONER software a.s. vše vyřeší za vás a budou vám ochotně asistovat.

Vyberte si aplikaci, zadejte email a se zbytkem Vám poradí u ZONERu.

CzechiaApps

Z přehledného katalogu nejpoužívanějších redakčních systémů pro blogy a firemní weby (WordPress, Drupal, Joomla), případně ze systémů pro eshopy (Magento, Prestashop, Opencart) si stačí vybrat ten, který se vám nejvíce líbí, zadat váš email a ZONER už vám dá vědět co a jak. Nový web budete mít připraven během pár minut a hurá do plnění daty, články a cenami, vždyť klienti čekají. Poradí samozřejmě i s výběrem nové .cz domény či jejím převodem.

OpenSource

Navíc máte 30 dní na vyzkoušení zdarma, takže žádné obavy. Všechny instalované aplikace i jejich administrace jsou samozřejmě kompletně v českém jazyce.
Buďte ti chytří, neplaťte žádné poplatky za redakční systém – přinejmenším dokud „nevyrostete“ a nebudete muset přejit na jiný systém, vytvořený na míru.

A proč se ZONERem? Protože má tradici, je velká, dostatečně robustní, mají hotline 24/7 a je na ně spoleh už téměř 20 let. Nezůstanete stát v polovině instalace a bezradně tápat, jak dál. Vyzkoušíte? www.czechiaapps.com .

MilanTriska

MilanTriska

Dejte nám 5 minut měsíčně
Trendy, průzkumy a vychytávky

Žádný spam, jen praktické informace. A nikomu jinému váš e-mail nedáme - slibujeme...

Ctíme soukromí, s maily neobchodujeme a víme, co je ochrana osobních údajů