Instagram pro NEinstagramery

Přemýšlíte, jak efektivně využít Instagram pro své podnikání i když nejste 100% Instagramový fanda? Tak přijďte na mou přednášku, kterou pořádáme v rámci Czech Online Expa v Praze.

Nenaučím vás sice jak získat milion followerů a jak si nechat platit tisíce dolarů za každou vaši fotku, ale pokusím se poradit, jak využít Instagram pro byznys co nejefektivněji i když nejste jeho zarytý fanoušek a nemáte čas každý den vytvářet desítky vyladěných postů k propagaci vašeho produktu.

Připomenu princip Paretova pravidla nesouměrné efektivnosti a zaměřím se na aktuální populární strategie, které lze na Instagramu použít. V neposlední řadě se chci zaměřit na problémy každodenního organického postování, jako je velká časová náročnost přípravy dostatečného množství kvalitních příspěvků. Nástroje pro tvorbu grafiky a videa. Poradím, jak vložit URL proklik do každého příspěvků či jak cílit na uživatele stejně přesně jako na Facebooku.

Instagram

Zdůrazním také, proč si dát pozor také na Instagramové soutěže! Ty sice mohou váš profil rychle nakopnout, ale spousta lidí soutěží všude kde to je jen možné, bez většího zájmu o daný sortiment a zbytečně vám pak zkomplikují cílení podle vašich followerů.

Instagramová reklama opravdu nemusí být složitá a časově náročná, a i tak vám může přinést mnoho ovoce a věřte, že opravdu nepotřebuje nutně platit tisíce za propagaci různým inflencerům, kteří budou tvrdit, že bez nich to prostě nejde.

3

Stále si ještě můžete na napsat o volnou nebo zlevněnou vstupenku.

Michal Jedon

Michal Jedon

Michal se tvorbě webů a online marketingu věnuje více jak 10 let. Specializuje se na SEO a úpravy pro redakční systémy Wordpress a Prestashop. V poslední době našel velký potenciál v nových formách PPC reklamy a prezentace na sociálních sítích. Rád kombinuje tradiční metody s prvky guerilla marketingu a připravuje tak pro klienty inovativní řešení jejich online propagace. Ing.Michal Jedon je od července 2015 novou posilou našeho týmu INT. Dodává nám jistotu v klasických PPC kampaních a rychle se zaběhl i v našich Facebook aktivitách. Jsme samozřejmě rádi i za jeho schopnost podělit se srozumitelně o výsledky své práce se čtenáři našeho blogu.

Dejte nám 5 minut měsíčně
Trendy, průzkumy a vychytávky

Žádný spam, jen praktické informace. A nikomu jinému váš e-mail nedáme - slibujeme...

Ctíme soukromí, s maily neobchodujeme a víme, co je ochrana osobních údajů