INT, s.r.o. organizátorem hry Můj veletrh

Autor: 23.9.2012 Pracujeme

Do společné výstavní hry Můj veletrh se zapojí více než 60 vystavovatelů. Počet zapojených návštěvníků bude znám 7.10.2012. Hlavní cenou Hry je spací set Tempur v ceně 127 00,-Kč .

Pro podzimní skupinu veletrhů For Interior, For Present, For Decor a For Gastro &Hotel , konané ve dnech 4.-7. října 2012 připravila skupina ABF novinku : společnou hru Můj veletrh, do níž se zapojí víc než 60 vystavovatelů . Pravidla hry jsou jednoduchá – úspěšný účastník hry musí navštívit nejméně deset soutěžních stánků zapojených vystavovatelů, odpovědět správně na deset otázek týkajících se vystavovaného sortimentu a tipnout si správnou odpověď na jednu společnou otázku. Ten , kdo se trefí nejblíže správné odpovědi, získá hlavní cenu hry , postelovou sestavu pro dva Tempur v celkové ceně téměř 127 000 ,-Kč. Sestava je složena z postele Tempur Prestige , dvou roštů Tempur Flex 500, dvou matrací Tempur Cloud 22 a dvou komfortních polštářků Tempur Cloud.

Pro INT, s.r.o., organizátora Hry, je spolupráce s výstavní správou ABF příležitostí přenést možnosti využití synergie sociálních sítí do prostředí, kde dosud minimálně u nás nebylo použito, a to s plným využitím pravidel guerilla marketingu, který jako organizace INT vyznává.

Diskuse a informace na výstavním profilu ABF bydlení zatahuje do hry facebookové fanoušky, tedy lidi komunikativní , společenské, kteří se s dobrou informací rádi pochlubí svým známým, což je podstata WOM , nejúspěšnější formy reklamy současnosti , tedy sdělení od úst k ústům.

Život profilu pak neskončí touto podzimní výstavou , ale poslouží jako komunikační platforma i v dalších letech pro společnou přípravu dalších výstav skupiny ABF Bydlení .

[su_quote]

INT, s.r.o. je marketingová a konzultantská firma, která poskytuje své služby aktuálně vice než třem stovkám českých firem. Patří k nejstarším firmám českého Internetu.

Specializuje se na inovace a guerilla marketingové nástroje komunikace, především v oblasti nábytku, zařizování interiérů a životního stylu. Provozuje portál s poradnou www.interier.com a magazín s poradnou www.zivotnistyl.cz a jejich facebookové mutace facebook.com/interier.com resp. facebook.com/zivotnistyl
[/su_quote]

 

MilanTriska

MilanTriska

Dejte nám 5 minut měsíčně
Trendy, průzkumy a vychytávky

Žádný spam, jen praktické informace. A nikomu jinému váš e-mail nedáme - slibujeme...

Ctíme soukromí, s maily neobchodujeme a víme, co je ochrana osobních údajů