Případová studie, kterou na Marketing festivalu neuvidíte!

Autor: 19.10.2016 Case study

Pokud z pracovních či osobních důvodu nedostanete na letošní Marketing festival v Ostravě, tak pro Vás máme dobrou zprávu! Na našem blogu jsme zdarma zveřejnili případovou studii, kterou jsme připravili původně pro Marketing festival. Postoupili jsme sice do dalších kol, ale do finální pětky jsme se bohužel nedostali. Nyní je to výhoda pro Vás, protože můžeme nyní studii zdarma a veřejně prezentovat.

Téma je velmi aktuální a to: „Může být inzerce na Facebooku levnější a efektivní i u nudného zboží či obyčejných produktů?

My tvrdíme, že ano a rádi bychom Vám to potvrdili na třech případech kampaní pro naše klienty, nabízející typické zboží, se kterým mohou být při běžné PPC inzerci problémy (Adwords, Sklik). Nabízíte-li také podobné zboží jako jsou interiérové biokrby, kuchyňské vysavače nebo dokonce služby jako nebankovní půjčky, tak neváhejte a porovnejte své výsledky s naší kampaní.

A jaké je shrnutí našich zkušeností ?

  • Rozhodující není častá změna kreativity, ale přesné cílení
  • Pokud umíte cílit, můžete pomocí Facebooku propagovat cokoliv
  • Kdo nemá nasazen Facebook pixel a nevyužívá jeho výhody, nemůže přesně cílit > šidí se o peníze

*Z důvodu ochrany zájmu našich klientů nemůžeme veřejně publikovat přesné názvy inzerentů a kampaní, máte-li ovšem zájem o podrobnější informace, určitě se na nás obraťte a nabídneme Vám soukromou konzultací.

Michal Jedon

Michal Jedon

Michal se tvorbě webů a online marketingu věnuje více jak 10 let. Specializuje se na SEO a úpravy pro redakční systémy Wordpress a Prestashop. V poslední době našel velký potenciál v nových formách PPC reklamy a prezentace na sociálních sítích. Rád kombinuje tradiční metody s prvky guerilla marketingu a připravuje tak pro klienty inovativní řešení jejich online propagace. Ing.Michal Jedon je od července 2015 novou posilou našeho týmu INT. Dodává nám jistotu v klasických PPC kampaních a rychle se zaběhl i v našich Facebook aktivitách. Jsme samozřejmě rádi i za jeho schopnost podělit se srozumitelně o výsledky své práce se čtenáři našeho blogu.

Dejte nám 5 minut měsíčně
Trendy, průzkumy a vychytávky

Žádný spam, jen praktické informace. A nikomu jinému váš e-mail nedáme - slibujeme...

Ctíme soukromí, s maily neobchodujeme a víme, co je ochrana osobních údajů